Üdvözöljük a Team Kaáli weboldalán!

A Balatonfüredi Yacht Club innovatív legényeiből 2006-ban alakult egy Kékszalag formáció, mely korábban a Principessa Sailing Team néven érte el sikereit. 2014-ben Team Black Jack néven indultunk el, majd Team Kaáli néven folytatjuk immár a második hajónkkal.

Hírek

Olvasd el legfrissebb híreinket, versenybeszámolóinkat. Jelenleg több, mint 200 bejegyzés közül választhatsz. Használd a keresőt!

Versenynaptár

Az idei év tervezett eseményei, ahol a Team Kaáli részt vesz

Csapat

Ismerd meg a Team Kaáli csapatát, akik rendületlen jókedvvel és kitartással próbálják megszelídíteni a vizet.

Média

Fotók és videók minden mennyiségben szezonban szinte hetente új anyagokkal

A Team Kaáli és a Decision 35 katamarán

  • Több, mint 50 eredményes verseny 2014 óta
  • 6 Kékszalag részvétel, ebből 2 db harmadik hely
  • 10 tagú csapat több évtizedes tapasztalattal
  • 10,81 méter hosszú és 6,89 méter széles hajótest
  • 21 méter árbóchossz, a nagyvitorla mérete 81,6 m²
  • 1200 kg összsúly, max. 480 kg legénység súly

Csapat

Menedzsment

Alapító

Dr. Kaáli Nagy Géza

A mi első lépésünk 2013 novemberében történt, amikor a Black Jack megérkezett a Balatonra.

Születési év: 1943.
Családi állapot: házas, három gyermek
Végzettség: szülész nőgyógyász professzor
Hajón betöltött poszt: motivátor, taktikus, balance, remélhetőleg soha nem hajóorvos
Mottó: Az ezer mérföldes utazás is egyetlen lépéssel kezdődik. (Lao-ce)

A mi első lépésünk 2013 novemberében történt, amikor a Black Jack megérkezett a Balatonra.
Az utazás többi része és a sikerek a honlapon szereplő hölgyön és férfiakon múlik.

Fontosabb eredményei:

Libera:
2013 Kékszalag abszolút 3.

SL33:
2014 Tolnay Kálmán László Emlékverseny abszolút 1.
2014 iForex Évadnyitó Nagydíj abszolút 1.
2014 Mihálkovics emlékverseny abszolút 1.
2014 Pünkösdi regatta többtestű 3.
2014 Keszthely város nagydíja abszolút 3.
2014 Tramontana kupa abszolút 1.
2014 Hamis szalag abszolút 1.
2014 Surgicare Orvos-gyógyszerész Kupa Szakmai Regatta – Túraverseny abszolút 1., pályaverseny abszolút 1.
2014 Fehér szalag abszolút 2.
2014 Fehér szalag M1 1.
2014 Groupama Garancia Nagydíj Horváth Boldizsár emlékverseny abszolút 2.
2014 Groupama Garancia Nagydíj Horváth Boldizsár emlékverseny többtestű 2.
2014 Kékszalag abszolút 3.
2014 Kékszalag M1 1.
2014 Tihany Kör abszolút 1.
2014 Tihany Kör többtestű 1.
2014 Tecon kupa abszolút 1.
2014 Beszédes József emlékverseny abszolút 1.
2014 Szüreti regatta abszolút 1.

2015 Balatoni Évadnyitó Nagydíj abszolút 1.

2016 Tolnay Kálmány László Emlékverseny abszolút 1.
2016 Tolnay Kálmány László Emlékverseny többtestű 1.
2016 Balatoni Évadnyitó, DO-Q-MENT GreenArchive Nagydíj abszolút 2.
2016 Balatoni Évadnyitó, DO-Q-MENT GreenArchive Nagydíj többtestű 2.
2016 Mihálkovics Tivadar Emlékverseny abszolút 3.
2016 Mihálkovics Tivadar Emlékverseny többtestű 3.
2016. július 9. Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj, 19. Izsák Szabolcs Emlékverseny 4. hely

Csapatvezető

Nagy R. Attila

Születési év: 1969
Hajón betöltött poszt: Csapatvezető

Születési év: 1969.
Családi állapot: nős, két gyermek boldog édesapja
Végzettség: mérnök, szakközgazdász
Hajón betöltött poszt: Helm, General manager

Mottó: Teljen vidáman ez a rövid idő, amit a Földön töltünk!

Fontosabb eredményei:

Laser:
1986 Laser Országos Bajnokság 3.
1989 Laser Osztrák Bajnokság 8.
1989 Laser Osztrák Junior Bajnokság 4.
1990 Laser Országos Bajnokság 4.
1992 Laser Országos Bajnokság 1.
1993 Laser Országos Bajnokság 3.
1993 Laser Nemzetközi Hét 1.
1994 Balatonfüred – Az év sportolója
1995 Laser Országos Bajnokság 3.
1996 Laser Balaton Bajnokság 1.

Scholtz-22:
2004 S-22 Ranglista 1.
2005 S-22 Országos Bajnokság 2.
2005 One Design Trophy S-22 2.
2006 S-22 Országos Bajnokság 2.
2006 BMW Pénteki Regatta 1.
2007 S-22 Országos Bajnokság 1.
2007 OPEL Pénteki Regatta 3.
2008 S22 Országos Bajnokság 2.

J-24:
2006 J-24 Országos Bajnokság 3
2007 J-24 Országos Bajnokság 2.
2008 J-24 Országos Bajnokság 3.
2008 One Design Trophy J-24 2.
2011 J-24 Országos Bajnokság 3.
2013 J-24 Országos Bajnokság 3.

Libera:
2006 Kékszalag abszolút 4.
2007 Kékszalag abszolút 3.
2007 Balaton Kupa 1.
2011 Kékszalag abszolút 2.
2012 Kékszalag SYI.1.
2012 Kékszalag Legjobban Navigáló Hajó
2012 Fehér szalag abszolút 1.
2013 Fehér szalag abszolút 1.
2013 Kékszalag abszolút 3.

Tengeri vitorlázás:
2013 Aranysekli Adria kupa 1

SL33 katamarán:
2014 Tolnay Kálmán László Emlékverseny abszolút 1.
2014 iForex Évadnyitó Nagydíj abszolút 1.
2014 Mihálkovics emlékverseny abszolút 1.
2014 Pünkösdi Regatta többtestű 3.
2014 Keszthely város nagydíja abszolút 3.
2014 Tramontana kupa abszolút 1.
2014 Hamis szalag abszolút 1.
2014 Surgicare Orvos-gyógyszerész Kupa Szakmai Regatta – Túraverseny abszolút 1., pályaverseny abszolút 1.
2014 Fehér szalag abszolút 2.
2014 Fehér szalag M1 1.
2014 Groupama Garancia Nagydíj Horváth Boldizsár emlékverseny abszolút 2.
2014 Groupama Garancia Nagydíj Horváth Boldizsár emlékverseny többtestű 2.
2014 Kékszalag abszolút 3.
2014 Kékszalag M1 1.
2014 Tihany Kör abszolút 1.
2014 Tihany Kör többtestű 1.
2014 Tecon kupa abszolút 1.
2014 Beszédes József emlékverseny abszolút 1.
2014 Szüreti regatta abszolút 1.

2015 Balatoni Évadnyitó Nagydíj abszolút 1.
2015 Tolnay Kálmán László Emlékverseny abszolút 3.
2015 Bankár Kupa abszolút 4.
2015 Bankár Kupa X. XI. kategória 1.
2015 Mihálkovics Emlékverseny összetett 1.
2015 Fehér Szalag összetett 4.
2015 Kékszalag összetett 6.
2015 Audi Ultra Cup sebességi verseny – 2.
2015 Tihany Kör és Dr. Dulin László Emlékverseny – összetett 3.
2015 Tihany Kör és Dr. Dulin László Emlékverseny – többtestű 3.
2015 Félsziget-kerülő Széchenyi István Emlékverseny – összetett 4.
2015 Félsziget-kerülő Széchenyi István Emlékverseny – többtestű 3.

2016 Tolnay Kálmány László Emlékverseny abszolút 1.
2016 Tolnay Kálmány László Emlékverseny többtestű 1.
2016 Balatoni Évadnyitó, DO-Q-MENT GreenArchive Nagydíj abszolút 2.
2016 Balatoni Évadnyitó, DO-Q-MENT GreenArchive Nagydíj többtestű 2.
2016 Mihálkovics Tivadar Emlékverseny – összetett 3.
2016 Mihálkovics Tivadar Emlékverseny – többtestű 3.
2016. június 5. Generali – Fundamenta Bankár Kupa 2. hely
2016. június 18. GCT Holding-Pharma Kupa, Doktor Regatta 3. hely
2016. július 9. Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj, 19. Izsák Szabolcs Emlékverseny 4. hely
2016. július 10 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2. hely
2016. október 1-2. Szüreti Regatta 3. hely

2017 Balatoni Évadnyitó 2017.05.13. – abszolút és többtestű 4. hely
2017 Pünkösdi Regatta 2017.06.3-5 többtestű 6. hely
2017 Fehér szalag – GeneralCom Nagydíj 2017. 07.01 – abszolút és többtestű 3. hely
2017 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2017.07.02 – abszolút és többtestű 2. hely
2017 Kékszalag Erste World Nagydíj 2017.07.06 – abszolút és többtestű 3. hely
2017 Audi Speed Challenge 2017.07.07 – abszolút és többtestű 2. hely

2018 Tolnay Kálmán László emlékverseny, 2018.05.05. abszolút és többtestű 1. hely
2018 Balatoni Évadnyitó 2018.05.12. – abszolút és többtestű 1. hely
2018 Pünkösdi Regatta 2018.05.19.-21. többtestű 5. hely
2018 Volvo High Tech Regatta 2018. 07.14.-15. 1. hely
2018 Fehér szalag – GeneralCom Nagydíj 2018. 07.21. – abszolút és többtestű 2. hely
2018 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2018.07.22. – abszolút és többtestű 1. hely
2018 Kékszalag Erste World Nagydíj 2018.07.26. – abszolút és többtestű 8. hely

Decision 35 katamarán
2019 Pünkösdi Regatta 2019. június 8-10. abszolút és többtestű első hely
2019 Ezüst Szalag 2019. június 15. abszolút és többtestű első hely
2019 BMW Leier Tolnay Kálmán Emlékverseny 2019.05.04. abszolút és többtestű első hely
2019 Balatoni Évadnyitó BEFLEX Nagydíj 2019.05.11 abszolút és többtestű első hely
2019 Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj 2019.07.13. abszolút és többtestű második hely
2019 Kékszalag nagydíj, 2019. 07.18. abszolút és többtestű negyedik hely
2019 Szüreti Regatta 2019. 09.21. abszolút és többtestű első hely

Eredmények 2023
2023. május 6. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred, abszolút és többtestű első hely
2023. május 13. – Balatoni évadnyitó nagydíj, Balatonfüred, abszolút és többtestű első hely
2023. május 27-29. – Pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely, elmaradt
2023. június 3-4. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár, abszolút és többtestű harmadik hely
2023. június 10-11. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár, abszolút és többtestű negyedik hely
2023. július 1. Fehér szalag nagydíj, Balatonföldvár, abszolút és többtestű negyedik hely
2023. július 2. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred, abszolút és többtestű első hely
2023. július 6-8. – Kékszalag nagydíj, Balatonfüred, abszolút és többtestű negyedik hely, 35 láb osztály első hely

Edző

Nathalie Brugger

Hajón betöltött poszt: Edző

Születési év: 1985.
Hajón betöltött poszt: Tactician / coach

2019 Tactician / coach / D35 Team Black Jack
2018 Team la Boulangère, Trimaran Diam 24 France Sailing Tour, 13th
2018 Tactician / coach / D35 Okalys Youth Team
2017-2018 Boat captain on the Mapfre M32 at the VolvoOceanRace
2017 Sailor for Realteam in D35 / GC32 and physical coach for the team
2017 Sailor with Team Magenta on the World Match Racing Tour M32
2013-2016 Campaigning for 2016 Rio Olympics in catamaran Nacra17
2016
7th at the 2016 Rio Olympics and Olympic Diploma
2nd Weymouth ISAF World Cup 2015
6th World Championships 2014 (and nation quota for Rio 2016)
3rd World Championships 2013
3rd Hyeres ISAF World Cup 2013
2009-2012 Campaigning for London 2012 Olympics in Laser Radial
14th London Olympics 2012
Multiple National Champion
2nd ISAF World Cup Melbourne
2006-2008 Campaigning for Beijing 2008 Olympics in Laser Radial
6th Beijing Olympics 2008 and Olympic Diploma
3nd ISAF World Cup Hyeres
2007-2010 D35 Ladycat Racing Team
2005 Match racing, Alinghi Swiss Tour, Helmswoman
2004 double-handed Youth women sailor, 470 class
3nd Youth female World Championship
2000 and 2001 ISAF Youth World Championships in 420
1994 -1999 Multiple World & European Championship participations in Optimist

Edző

Laurane Mettraux

Születési év: 1992
Hajón betöltött poszt: Coach

Fontosabb eredmények

International

1st at the Pro Sailing Tour 2021 (Ocean fifty, bowman/trimmer)
1st costal race Concarneau – Quiberon at the Tour de Bretagne 2021 (Figaro)
4th at the Genčve-Rolle-Genčve 2021 (TF35, bowman)
3rd at Sailing Arabia Tour 2020 (Diam24, tactician/navigator and trimmer)
8th TourVoile 2019, 1st corinthian (Diam24, tactician/navigator)
7th TourVoile 2018, winner of the Super Final (Diam24, tactician/navigator)
4th Grand Prix Pacifique des Jeux 2018 (Diam24, trimmer)
5th TourVoile 2012, 1st corinthian (M34, pitt)

Match Racing

2nd Grade 1 mixed 2019 (Fareast 28, bowman)
2nd Grade 1 women 2018 (J70, skipper)
2nd World University Championship 2016 (Blackwell 8, bowman)
3rd Nations Cup 2015 (J80, trimmer)
2nd Swiss Championship 2012 2014 (Blu26 et MOcean, bowman)

Local races

2nd GP Nyon (M2, trimmer)
2nd Swiss Championship (Surprise, bowman)
3rd Swiss women Sailing League 2018 (J70, skipper)
3rd Swiss Championship 2018 (J70, tactician)
1st Women team Bol d’Or Mirabaud 2018 (Surprise, skipper/tactician)
1st National France surprise 2012, 2015 (Surprise, bowman)
1st Swiss Championship 2013 (Surprise, bowman)

A hajó legénysége

helm

Virág Flóra

Születési év: 1996
Hajón betöltött poszt: Helm

Születési év: 1996
Hajón betöltött poszt: Helm

2022 eredmények
2022. május 7. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 14. – Balatoni évadnyitó 878 co. nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 28-29. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár
többtestű első hely
2022. június 4-6. – 41. Subaru Solterra pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely
abszolút és többtestű első hely
2022. június 11-12. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár
abszolút és többtestű első hely
2022. július 10. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. július 14-16. – 54. Kékszalag Raiffeisen nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű második hely

Fontosabb eredmények:

4x Női Magyar Bajnok Laser 4.7, Laser Radial női olimpiai hajóosztály
2x Kékszalag legjobb női kormányosa
11 éve válogatott vitorlázó
2x Ifjúsági Magyar Ranglista győztes Laser 4.7
2020. Kékszalag 13. hely X40
2020. Elliott 770 Országos Magyar Bajnokság 3. hely
2019. Grand Prix Vilamoura 3. hely Nacra 17 olimpiai hajóosztály
2019. Junior Világbajnokság 6. hely Nacra 17 olimpiai hajóosztály
2019. Foiling Balaton 1. hely
2019. Szüreti Regatta 1. hely Ventilo 28
2018. Junior Világbajnokság 6. hely Nacra 17 olimpiai hajóosztály
2018. Forward WIP Nacra kupa 1. hely
2017. M3 Flottabajnokság 1. hely
2017. Nacra 17 Olasz Bajnokság 4. hely
2016. Elliott 770 Országos Magyar Bajnokság 3. hely
2015. Musto Kupa F18 Match Race 1. hely
2015. Junior Világbajnokság 9. hely Nacra 17 olimpiai hajóosztály
2014. Ifjúsági Világbajnokság 6. hely SL 16
2013. Felnőtt Magyar Bajnokság U19 női 1. hely Laser Radial női olimpiai hajóosztály
2013. U23 Világ-és Európa Bajnokság U19 6. hely Laser Radial női olimpiai hajóosztály
2013. Ifjúság Világ-és Európa Bajnokság 8. hely Laser 4.7
2013. Ifjúsági Magyar Bajnokság U18 1. hely Laser 4.7
2013. Ifjúsági Magyar Ranglista 1. hely Laser 4.7
2012. Ifjúsági európai ranglista győztes Laser 4.7
2012. Ifjúsági Magyar Bajnokság női 1. hely Laser 4.7
2011. Ifjúsági Magyar Bajnokság női 1. hely Laser 4.7
2010. Ifjúsági Magyar Bajnokság ifi női 1. hely Optimist

bowman

Tisóczki Ferenc

Születési év: 1971
Hajón betöltött poszt: bowman

Születési év: 1971.
Családi állapot: Házas
Végzettség: Vezetékes távközléstechnikai műszerész
Hajón betöltött poszt: bowman

Eredmények 2022

2022. május 7. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 14. – Balatoni évadnyitó 878 co. nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 28-29. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár
többtestű első hely
2022. június 4-6. – 41. Subaru Solterra pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely
abszolút és többtestű első hely
2022. június 11-12. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár
abszolút és többtestű első hely
2022. július 10. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. július 14-16. – 54. Kékszalag Raiffeisen nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű második hely

Eredmények 2021

Május 8. Tolnay emlékverseny – elhalasztva
Május 15. Évadnyitó – abszolút és többtestű második hely
Május 22-24. Pünkösdi regatta – abszolút és többtestű negyedik hely
Június 5-6. Mihálkovics emlékverseny – abszolút és többtestű harmadik hely
Június 12-13. Ezüst Szalag – abszolút és többtestű harmadik hely
Július 3. Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 17. Fehér Szalag – abszolút és többtestű második hely
Július 22-24. Kékszalag abszolút és többtestű hetedik hely

Eredmények 2020

Május 9 Tolnay emlékverseny – elmaradt
Május 16 Évadnyitó – elmaradt
Május 30-31 Pünkösdi regatta- elmaradt
Június 13-14 Mihálkovics emlékverseny – elmaradt
Június 27 Fehér Szalag – abszolút és többtestű ötödik hely
Június 28 Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 2 Kékszalag – abszolút és többtestű második hely

Fontosabb eredményei:

Kadet:

1980 Kadet bajnokság 4.

Bavaria:

2007 Balaton Kupa 1.
2009 Kékszalag 368.
2009 Bavaria kupa 1. hely
2010 Bavaria kupa 1. hely
2011 Bavaria kupa 1. hely

Libera:

2006 Kékszalag abszolút 4.
2007 Kékszalag abszolút 3.
2011 Kékszalag abszolút 2.
2012 Kékszalag SYI.1.
2012 Kékszalag Legjobban Navigáló Hajó
2012 Fehér szalag abszolút 1.
2013 Fehér szalag abszolút 1.
2013 Kékszalag abszolút 3.
2010 Tengeri bajnokság 4.

SL33:

2014 Tolnay Kálmán László Emlékverseny abszolút 1.
2014 iForex Évadnyitó verseny abszolút 1.
2014 Pünkösdi Regatta többtestű 3.
2014 Keszthely város nagydíja abszolút 3.
2014 Tramontana kupa abszolút 1.
2014 Hamis szalag abszolút 1.
2014 Surgicare Orvos-gyógyszerész Kupa Szakmai Regatta – Túraverseny abszolút 1., pályaverseny abszolút 1.
2014 Fehér szalag abszolút 2.
2014 Fehér szalag M1 1.
2014 Groupama Garancia Nagydíj Horváth Boldizsár emlékverseny abszolút 2.
2014 Groupama Garancia Nagydíj Horváth Boldizsár emlékverseny többtestű 2.
2014 Kékszalag abszolút 3.
2014 Kékszalag M1 1.
2014 Tihany Kör abszolút 1.
2014 Tihany Kör többtestű 1.
2014 Tecon kupa abszolút 1.
2014 Beszédes József emlékverseny abszolút 1.
2014 Szüreti regatta abszolút 1.

2015 Balatoni Évadnyitó abszolút 1.
2015 Tolnay Kálmán László Emlékverseny abszolút 3.
2015 Bankár Kupa abszolút 4.
2015 Bankár Kupa X. XI. kategória 1.
2015 Mihálkovics Emlékverseny összetett 1.
2015 Fehér Szalag összetett 4.
2015 Kékszalag összetett 6.
2015 Audi Ultra Cup sebességi verseny – 2.
2015 Tihany Kör és Dr. Dulin László Emlékverseny – összetett és többtestű 3.
2015 Félsziget-kerülő Széchenyi István Emlékverseny – összetett 4., többtestű 3.

2016 Balatoni Évadnyitó, DO-Q-MENT GreenArchive Nagydíj abszolút 2.
2016 Balatoni Évadnyitó, DO-Q-MENT GreenArchive Nagydíj többtestű 2.
2016. június 5. Generali – Fundamenta Bankár Kupa 2. hely
2016. június 18. GCT Holding-Pharma Kupa, Doktor Regatta 3. hely
2016. július 9. Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj, 19. Izsák Szabolcs Emlékverseny 4. hely
2016. július 10 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2. hely
2016. október 1-2. Szüreti Regatta 3. hely

2017 Balatoni Évadnyitó 2017.05.13. – abszolút és többtestű 4. hely
2017 Pünkösdi Regatta 2017.06.3-5 többtestű 6. hely
2017 Fehér szalag – GeneralCom Nagydíj 2017. 07.01 – abszolút és többtestű 3. hely
2017 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2017.07.02 – abszolút és többtestű 2. hely
2017 Kékszalag Erste World Nagydíj 2017.07.06 – abszolút és többtestű 3. hely
2017 Audi Speed Challenge 2017.07.07 – abszolút és többtestű 2. hely

2018 Tolnay Kálmán László emlékverseny, 2018.05.05. abszolút és többtestű 1. hely
2018 Balatoni Évadnyitó 2018.05.12. – abszolút és többtestű 1. hely
2018 Pünkösdi Regatta 2018.05.19.-21. többtestű 5. hely
2018 Volvo High Tech Regatta 2018. 07.14.-15. 1. hely
2018 Fehér szalag – GeneralCom Nagydíj 2018. 07.21. – abszolút és többtestű 2. hely
2018 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2018.07.22. – abszolút és többtestű 1. hely
2018 Kékszalag Erste World Nagydíj 2018.07.26. – abszolút és többtestű 8. hely

Decision 35 katamarán

2019 Pünkösdi Regatta 2019. június 8-10. abszolút és többtestű első hely
2019 Ezüst Szalag 2019. június 15. abszolút és többtestű első hely
2019 BMW Leier Tolnay Kálmán Emlékverseny 2019.05.04. abszolút és többtestű első hely
2019 Balatoni Évadnyitó BEFLEX Nagydíj 2019.05.11 abszolút és többtestű első hely
2019 Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj 2019.07.13. abszolút és többtestű második hely
2019 Kékszalag nagydíj, 2019. 07.18. abszolút és többtestű negyedik hely
2019 Szüreti Regatta 2019. 09.21. abszolút és többtestű első hely

Offside trimmer

Kadlecsik Márton

Hajón betöltött poszt: offside trimmer

Születési év: 1972
Hajón betöltött poszt: offside trimmer

Fontosabb katamarán eredmények 2022:

2022. június 4-6. – 41. Subaru Solterra pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely abszolút és többtestű első hely
2022. július 10. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred abszolút és többtestű első hely

Korábbi fontosabb eredmények:

Gorla: abszolút 1. hely
Centomiglia abszolút 2. hely
Magyar bajnokság: Elliott 770 1. hely
70-es cirkáló 2. hely
Sudár Regatta 2. hely
Asso 5.hely
Kékszalag: Sudár Regatta 1. hely
70-es cirkáló osztály 2.hely
Asso osztály 2. hely

Tactician

Sallai Gábor

Hajón betöltött poszt: Tactician

Hajón betöltött poszt: Tactician
Születési év: 1978
Családi állapot: házas
Végzettség: gazdasági agrármérnök
Hajón betöltött poszt: kormányos
Mottó: Az elme erején múlik a legyőzhetetlenség!

Eredmények 2023

2023. május 6. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred, abszolút és többtestű első hely
2023. május 13. – Balatoni évadnyitó nagydíj, Balatonfüred, abszolút és többtestű első hely
2023. május 27-29. – Pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely, elmaradt
2023. június 3-4. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár, abszolút és többtestű harmadik hely
2023. június 10-11. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár, abszolút és többtestű negyedik hely
2023. július 1. Fehér szalag nagydíj, Balatonföldvár, abszolút és többtestű negyedik hely
2023. július 2. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred, abszolút és többtestű első hely
2023. július 6-8. – Kékszalag nagydíj, Balatonfüred, abszolút és többtestű negyedik hely, 35 láb osztály első hely
Kalóz Európa bajnokság ezüstérem
J24 Európa bajnokság bronzérem
Kalóz magyar bajnoki cím
J24 magyar bajnoki cím

Eredmények 2022

2022. május 7. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 14. – Balatoni évadnyitó 878 co. nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 28-29. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár
többtestű első hely
2022. június 4-6. – 41. Subaru Solterra pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely
abszolút és többtestű első hely
2022. június 11-12. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár
abszolút és többtestű első hely
2022. július 10. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. július 14-16. – 54. Kékszalag Raiffeisen nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű második hely

Eredmények 2021

Május 8. Tolnay emlékverseny – elhalasztva
Május 15. Évadnyitó – abszolút és többtestű második hely
Május 22-24. Pünkösdi regatta – abszolút és többtestű negyedik hely
Június 5-6. Mihálkovics emlékverseny – abszolút és többtestű harmadik hely
Június 12-13. Ezüst Szalag – abszolút és többtestű harmadik hely
Július 3. Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 17. Fehér Szalag – abszolút és többtestű második hely
Július 22-24. Kékszalag abszolút és többtestű hetedik hely

Eredmények 2020

Május 9 Tolnay emlékverseny – elmaradt
Május 16 Évadnyitó – elmaradt
Május 30-31 Pünkösdi regatta- elmaradt
Június 13-14 Mihálkovics emlékverseny – elmaradt
Június 27 Fehér Szalag – abszolút és többtestű ötödik hely
Június 28 Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 2 Kékszalag – abszolút és többtestű második hely

Eredmények

16-szoros Magyar Bajnok (Optimist, 420, 470, Európa 30-as, Melges24, J24 hajóosztályokban);
2019 – D35 Ezüst Szalag 2019. június 15. abszolút és többtestű első hely
2019 – D35 BMW Leier Tolnay Kálmán Emlékverseny 2019.05.04. abszolút és többtestű első hely
2019 – D35 Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj 2019.07.13. abszolút és többtestű második hely
2019 – D35 Kékszalag nagydíj, 2019. 07.18. abszolút és többtestű negyedik hely
2018 – Extreme40 katamarán Kékszalag 4. hely
2006 – 470 Európa Bajnokság 23. hely
2006 – 470 Világjátékok 24. hely
1991 – Optimist világbajnokság 24. hely
1991-2010 a Magyar Válogatott keret tagja
2002-2010 között a vitorlás olimpia válogatott kerettag

Offside trimmer

Kugler Nándor

Hajón betöltött poszt: Mainsail trimmer, offside trimmer

Hajón betöltött poszt: offside trimmer

Magyar Bajnokság eredmények

Dragon – Nirvána

1992 – 3. hely
1993 – 3. hely
1994 – 2. hely
1996 – 2. hely
1997 – 2. hely
1998 – 2. hely

Yardstick III. – Ganz Danubius

1999 – 3 hely

Sudár Sport – Sámán

2002 – 2 hely

Scholtz 22 – Diego, Csupasz

2005 – 2. hely
2006 – 2. hely
2007 – 1. hely

J-24 – Diego, Nelson

2005 – 1. hely
2007 – 2. hely
2008 – 3. hely

Kékszalag sikerek

Scholtz 22

2006 – 1. hely

Top34

2003 – 1. hely

Katamarán Sikerek

Eredmények 2022

2022. május 7. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 14. – Balatoni évadnyitó 878 co. nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 28-29. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár
többtestű első hely
2022. június 4-6. – 41. Subaru Solterra pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely
abszolút és többtestű első hely
2022. június 11-12. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár
abszolút és többtestű első hely
2022. július 10. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. július 14-16. – 54. Kékszalag Raiffeisen nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű második hely

Eredmények 2021

Május 8. Tolnay emlékverseny – elhalasztva
Május 15. Évadnyitó – abszolút és többtestű második hely
Május 22-24. Pünkösdi regatta – abszolút és többtestű negyedik hely
Június 5-6. Mihálkovics emlékverseny – abszolút és többtestű harmadik hely
Június 12-13. Ezüst Szalag – abszolút és többtestű harmadik hely
Július 3. Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 17. Fehér Szalag – abszolút és többtestű második hely
Július 22-24. Kékszalag abszolút és többtestű hetedik hely

Offside trimmer

Kaáli Nagy Dániel

Hajón betöltött poszt: offside trimmer

Hajón betöltött poszt: Offside trimmer

Eredmények 2021

Május 8. Tolnay emlékverseny – elhalasztva
Május 15. Évadnyitó – abszolút és többtestű második hely
Május 22-24. Pünkösdi regatta – abszolút és többtestű negyedik hely
Június 5-6. Mihálkovics emlékverseny – abszolút és többtestű harmadik hely
Június 12-13. Ezüst Szalag – abszolút és többtestű harmadik hely
Július 3. Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 17. Fehér Szalag – abszolút és többtestű második hely
Július 22-24. Kékszalag abszolút és többtestű hetedik hely

Eredmények 2020

Május 9 Tolnay emlékverseny – elmaradt
Május 16 Évadnyitó – elmaradt
Május 30-31 Pünkösdi regatta- elmaradt
Június 13-14 Mihálkovics emlékverseny – elmaradt
Június 27 Fehér Szalag – abszolút és többtestű ötödik hely
Június 28 Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 2 Kékszalag – abszolút és többtestű második hely

Decision 35 katamarán

2019 Pünkösdi Regatta 2019. június 8-10. abszolút és többtestű első hely
2019 Ezüst Szalag 2019. június 15. abszolút és többtestű első hely
2019 BMW Leier Tolnay Kálmán Emlékverseny 2019.05.04. abszolút és többtestű első hely
2019 Balatoni Évadnyitó BEFLEX Nagydíj 2019.05.11 abszolút és többtestű első hely
2019 Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj 2019.07.13. abszolút és többtestű második hely
2019 Kékszalag nagydíj, 2019. 07.18. abszolút és többtestű negyedik hely
2019 Szüreti Regatta 2019. 09.21. abszolút és többtestű első hely

Mainsail trimmer

Belle Örs

Születési év: 1971
Hajón betöltött poszt: mainsail trimmer

Születési év: 1971.
Családi állapot: házas, 2 gyermek
Végzettség: mélyépítő mérnök
Hajón betöltött poszt: mainsail trimmer

Eredmények 2022

2022. május 7. – Tolnay Kálmán emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 14. – Balatoni évadnyitó 878 co. nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. május 28-29. – Mihalkovics speed race, Balatonföldvár
többtestű első hely
2022. június 4-6. – 41. Subaru Solterra pünkösdi regatta, Balatonföldvár – Keszthely
abszolút és többtestű első hely
2022. június 11-12. – Ezüst szalag – éjszakai nagyhajós túraverseny, Földvár-Györök-Földvár
abszolút és többtestű első hely
2022. július 10. – Horváth Boldizsár emlékverseny, Balatonfüred
abszolút és többtestű első hely
2022. július 14-16. – 54. Kékszalag Raiffeisen nagydíj, Balatonfüred
abszolút és többtestű második hely

Eredmények 2021

Május 8. Tolnay emlékverseny – elhalasztva
Május 15. Évadnyitó – abszolút és többtestű második hely
Május 22-24. Pünkösdi regatta – abszolút és többtestű negyedik hely
Június 5-6. Mihálkovics emlékverseny – abszolút és többtestű harmadik hely
Június 12-13. Ezüst Szalag – abszolút és többtestű harmadik hely
Július 3. Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 17. Fehér Szalag – abszolút és többtestű második hely
Július 22-24. Kékszalag abszolút és többtestű hetedik hely

Eredmények 2020

Május 9 Tolnay emlékverseny – elmaradt
Május 16 Évadnyitó – elmaradt
Május 30-31 Pünkösdi regatta- elmaradt
Június 13-14 Mihálkovics emlékverseny – elmaradt
Június 27 Fehér Szalag – abszolút és többtestű ötödik hely
Június 28 Horváth Boldizsár emlékverseny – abszolút és többtestű második hely
Július 2 Kékszalag – abszolút és többtestű második hely

Eredmények 2019

2019 Pünkösdi Regatta 2019. június 8-10. abszolút és többtestű első hely
2019 Ezüst Szalag 2019. június 15. abszolút és többtestű első hely
2019 BMW Leier Tolnay Kálmán Emlékverseny 2019.05.04. abszolút és többtestű első hely
2019 Balatoni Évadnyitó BEFLEX Nagydíj 2019.05.11 abszolút és többtestű első hely
2019 Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj 2019.07.13. abszolút és többtestű második hely
2019 Kékszalag nagydíj, 2019. 07.18. abszolút és többtestű negyedik hely

Fontosabb eredményei:

Scholtz-22 hajóosztály:
7-szeres Magyar Bajnok

S-yolle hajóosztály:
4-szeres Magyar Bajnok

S-yolle ifi hajóosztály:
1-szeres Magyar Bajnok
Bajnokok Bajnoksága 2. helyezett

Laser hajóosztály
Magyar bajnoki 3. helyezett

Cadet hajóosztály
Magyar bajnoki 3. helyezett

Sudár hajóosztály
Magyar bajnoki 3. helyezett

Kékszalag sikerek:
Abszolút 2. helyezett
Abszolút 3. helyezett
1. helyezett 4 alkalommal Scholtz-22 hajóosztályban

SL33

2015 Tolnay Kálmán László Emlékverseny abszolút 3.
2015 Bankár Kupa abszolút 4.
2015 Bankár Kupa X. XI. kategória 1.
2015 Mihálkovics Emlékverseny összetett 1.
2015 Fehér Szalag összetett 4.
2015 Kékszalag összetett 6.
2015 Audi Ultra Cup sebességi verseny – 2.
2015 Tihany Kör és Dr. Dulin László Emlékverseny – összetett 3.
2015 Tihany Kör és Dr. Dulin László Emlékverseny – többtestű 3.
2015 Félsziget-kerülő Széchenyi István Emlékverseny – összetett 4.
2015 Félsziget-kerülő Széchenyi István Emlékverseny – többtestű 3.

2016 Mihálkovics Tivadar Emlékverseny – összetett 3.
2016 Mihálkovics Tivadar Emlékverseny – többtestű 3.
2016. július 9. Fehér Szalag GeneralCom Nagydíj, 19. Izsák Szabolcs Emlékverseny 4. hely
2016. július 10 Horváth Boldizsár Emlékverseny 2. hely
2016. október 1-2. Szüreti Regatta 3. hely

Trimmer

Ormai Koppány

Hajón betöltött poszt: Trimmer

Bowman

Debreczeni-Mór István

Hajón betöltött poszt: Bowman

Decision 35 videó

https://www.youtube.com/watch?v=EW6qZMTT6Gg

Olvasd el legfrissebb híreinket!